General crewing

Darbo skelbimo portalas

Užsienio rinkai skirta sistema įkelti darbo skelbimus, o interesantui dalyvauti atrankoje internetu pateikiant dokumentus

Klientas
General Crewing
Užduotis
Sukurti web aplikacija, kurioje suprogramavome vartotojo ir administratoriaus dalis, internetinį puslapį.
Darbo procesas

www.generalcrewing.com yra ne tik darbo skelbimų portalas internete, bet ir stiprus paslaugų teikėjas, kuris stengiasi būti geriausiu partneriu darbdaviams bei darbuotojams, ieškantiems darbo pasiūlymų. www.generalcrewing.com kuria pridėtinę vertę tam, kad darbo ar darbuotojų paieškos procesas būtų paprastas ir aiškus.

Projekto pradinėje stadijoje buvo sukurtas interaktyvus visos sistemos prototipas, kuris parodė visą svetainės navigaciją, informacijos išdėstymo struktūrą ir funkcionalumą, įskaitant vartotojų ir įmonių registracijos ir patvirtinimo procesus, darbo skelbimų ir registruotų sistemos vartotojų paiešką, darbo skelbimo talpinimą ir registruotų vartotojų replikavimą į dominantį darbo skelbimą. Tai leido numatyti ir įvertinti projekto rizikas, darbų apimtis bei siekiamą rezultatą.

Šiuo metu www.generalcrewing.com jau turi 4000 registruotų vartotojų, viso patalpinta 422 darbo skelbimai į kuriuos replikavo 6000 darbo ieškančių potencialių darbuotojų.

Technologijos

Šiame projekte panaudotos technologijos:

Bootstrap CSS Laravel PHP
Atlikti darbai
ARCHITEKTŪRA
DIZAINAS
KONCEPCIJA
PROGRAMAVIMAS
PROTOTIPAS
RESPONSIVE DIZAINAS

Puslapio elementai atskleidžia internetinio puslapio idėją

Patiko projektas? Susisiekite!

Susisiekite su mumis