Mobiel koopjes

Mobiliųjų telefonų ir jų priedų elektroninė parduotuvė

Neperkrauta, aiški ir patikimai atrodanti elektroninė parduotuvė - vienas iš esminių aspektų e-komercijoje.

Klientas
Mobielkoopjes.nl
Užduotis
Sukurti elektroninę parduotuvę galinčią talpinti daugiau nei 20 000 produktų.
Darbo procesas

Mobielkoopjes.nl - įkurta 2007 metų spalio mėnesį. Komanda turi išsamių žinių apie IT ir telekomunikacijų produktus, todėl tai užtikrina gerą paslaugų kokybę ir kainą. Telefonų priedų parduotuvė taip pat plėtoja unikalią internetinės parduotuvės programinę įrangą, siekiant pagerinti skaitmeninį apsipirkimą internetų Nyderlanduose.

Nuo 2015 metų birželio mėnesio iki šios minutės mūsų komanda kuria ir plėtoja unikalios elektroninės parduotuvės valdymo sistemos funkcionalumą kurdami naujus modulius ir/arba juos redaguodami plečiame jau esamų modulių funkcionalumą.

Technologijos

Šiame projekte panaudotos technologijos:

Bootstrap CodeIgniter CSS PHP
Atlikti darbai
NAUJŲ MODULIŲ KŪRIMAS
PROGRAMAVIMAS

Su dizainu suderintas funkcionalumas bei paprasta navigacija

Kliento atsiliepimas

"Netik patraukli kaina, bet ir darbai tikrai profesionaliai ir greitai atliekami. Dirbdamas su Western Investment komanda, jaučiaus ne kaip kompanija, kuri tiesiog užsako tam tikrus darbus , bet kaip partneris, kuris dirba kartu, kad pasiekti geriausių rezultatų. Operatyvus darbas ir super bendravimas. Taip pat patiko, kad kai aš turėdavau idėją, tai ne iškart būdavo bukai programuoajma,, o pirmiausia pasižiūrima ar galima padaryti geriau ir su manim aptariama. Puikus jausmas dirbti su žmonėmis, o ne su robotais – taip jaučiausi dirbdamas su Western Investment."

Marius Barends
Marius Barends
www.mobielkoopjes.nl

Patiko projektas? Susisiekite!

Susisiekite su mumis