Senamiesčio arka

NT projekto internetinė svetainė
Klientas
UAB "Andrum Group"
Užduotis
Sukurti vartotojui patogią ir aiškią internetinę svetainę su paprastai keičiama ir valdoma informacija per TVS.
Darbo procesas

Kuriant svetainės viziją pirmiausia buvo išsiaiškinta jog pagrindiniai būsto pirkėjai bus aukštesnes pajamas gaunantys vartotojai, todėl atsižvelgiant į tai stengėmės sukurti paprastą, tačiau subtilų ir šiek tiek prabangos turintį dizainą.
Kliento išsakyti lūkesčiai labiausiai buvo orientuoti į patogų ir modernų būdą pasirinkti aukšto planą, atlikti paiešką pagal numatytus kriterijus ir vidiniame apartamentų puslapyje rasti visą reikiamą informaciją apie patalpas. Tad šiems Apartamentai, Paieška, Aukšto planas ir Vidinis apartamentų puslapiams skyrėme daugiausiai dėmesio. Tituliniame puslapyje iš karto galima trumpai susipažinti su NT projektu ir atlikti apartamentų paiešką.
Visame internetiniame puslapyje neįkyriai, tačiau pastebimai išdėlioti kontaktai, bei galimybė susisiekti tam, kad vartotojas iš karto galėtų pasidomėti apie jam aktualias patalpas.
Ši svetainė ne tik atlieka NT projekto pristatymo funkciją. Sukurta lengvai valdoma turinio sistema klientui suteikia galimybę vieno mygtuko paspaudimu keisti patalpų statusą į Laisavas, Parduodas, Rezervuotas, tad tai gali būti naudojama ir kaip vidinė pardavimų sekimo sistema.

Technologijos

Šiame projekte panaudotos technologijos:

Bootstrap CSS PHP WordPress
Atlikti darbai
ARCHITEKTŪRA
DIZAINAS
KONCEPCIJA
PROGRAMAVIMAS
PROTOTIPAS
RESPONSIVE DIZAINAS
TVS DIEGIMAS

Atėjus į puslapį galima rinktis patalpas arba domėtis NT projektu

Patiko projektas? Susisiekite!

Susisiekite su mumis