Toksika

Valstybės valdomos įmonės internetinis puslapis
Klientas
UAB „Toksika”
Užduotis
Atnaujinti internetinės svetainės dizainą bei rasti sprendimą kaip didelį informacijos kiekį pateikti vizualiai patraukliai ir lankytojui patogiai naviguojant per puslapius.
Darbo procesas

Klientas į mus krepėsi su poreikiu atsinaujinti internetinio puslapio dizainą. Bendraujant ir gryninantis pagrindinius aspektus į ką turėtume atkreipti dėmesį kuriant naują internetinę svetainę, buvo išsakytos dvi pagrindinės problemos:
- puslapyje pateiktą informaciją lankytojai sunkiai supranta, nes ji labai technininė ir specifinė;
- lankytojai neranda ieškomos informacijos.
Būtent į šias suformuluotas problemas ir kreipėme didžiausią dėmesį dėliojant naujo dizaino koncepciją. Ko pasekoje pavyko rasti sprendimą, kurio pagalba bet kuris puslapis yra pasiekiamas nedaugiau kaip dviejų mygtukų paspaudimu. Visą svarbiausią informaciją buvo stengiamasi pateikti ikonėlių principu, o turinio valdymo sistemoje puslapiai buvo programuojami pasirenkamųjų elementų principu.
Pasirenkamųjų elementų principu kuriami puslapiai administratoriui suteikia laisvės priklausomai nuo poreikio susikurti struktūriškai ir vizualiai tvarkingą puslapį, tad šis principas ypač tinkamas valstybinėms įmonėms, kurios privalo savo internetinėse svetainėse talpinti nemažą kiekį techninės, teisinės bei finansinės informacijos.

Technologijos

Šiame projekte panaudotos technologijos:

Bootstrap CSS HTML PHP WordPress
Atlikti darbai
ARCHITEKTŪRA
DIZAINAS
KONCEPCIJA
NAUJŲ MODULIŲ KŪRIMAS
PROGRAMAVIMAS
PROTOTIPAS
RESPONSIVE DIZAINAS
TVS DIEGIMAS

Tituliniame puslapyje - įvaizdinis video

Patiko projektas? Susisiekite!

Susisiekite su mumis