MagicLinen

Lininių gaminių internetinė parduotuvė

Klientas internetinę prekybą pradėjo Shopify platformoje. Ilgainiui verslui vystantis pastebėjo, kad ši platforma nebetenkina poreikių, pradėjo trūkti įvairių funkcionalumų, norėjosi modernesnio dizaino, patogesnės elektroninės parduotuvės struktūros bei turinio valdymo sistemos.
Klientui buvo pasiūlyta OpenCart turinio valdymo sistema. Elektroninei parduotuvei sukūrėme individualų dizainą, integravome mokėjimo sistemas, sujungėme su gamybos valdymo sistema.
Didžiausias iššūkis, su kuriuo susidūrėme šiame projekte – dalies gaminių (daugiausia patalynės) dydžių skirtumai pagal regionus (UK, USA, EU, AUS). Norėjosi neklaidinti kliento ir nerodyti gaminių dydžių, kurie jam neaktualūs. Šią problemą išsprendėme sukurdami individualų sprendimą, kuris remiasi pirkėjo IP adresu. Pirkėjui užėjus į elektroninę parduotuvę yra nuskaitomas jo IP adresas ir pagal šaliai priskirtą regioną rodomi tik pirkėjui aktualūs gaminių dydžiai.
Nesiekiame vienkartinių projektų, tad kaip ir su daugeliu savo klientų, taip ir su MagicLinnen, ir toliau tobuliname esamą elektroninę parduotuvę, ieškome ir kuriame naujus sprendimus, padedančius verslui augti sparčiau.

Šiame projekte panaudotos technologijos

Bootstrap
CSS
Opencart
PHP

Atlikti darbai

ARCHITEKTŪRA
DIZAINAS
KONCEPCIJA
NAUJŲ MODULIŲ KŪRIMAS
PROGRAMAVIMAS
PROTOTIPAS
RESPONSIVE DESIGN
TVS DIEGIMAS

Nuolatinis bendradarbiavimas su klientu siekiant dar daugiau pardavimų.

Patiko projektas? Susisiekite!

Susisiekite su mumis