Individualūs sprendimai

Siūlome individualių programinių sprendimų kūrimo paslaugas, kurios patenkina unikalius mūsų klientų poreikius. Individualių projektų kūrimo procese, mūsų kvalifikuotų programuotojų ir dizainerių komanda glaudžiai bendradarbiauja su klientais, kad sukurtų sprendimą, atitinkantį Jūsų verslo tikslus, uždavinius bei turimą viziją. Suprantame, kad kiekvienas verslas yra skirtingas, todėl siūlome pritaikytus individualius programinius sprendimus, atitinkančius Jūsų lūkesčius ir poreikius.

Individualūs sprendimai

Kodėl reikalingi individualūs programiniai sprendimai?

Individualūs programiniai sprendimai padeda optimizuoti įmonės veiklą, kurti ir vystyti procesus, produktus ir paslaugas, realizuoti naujas idėjas. Išsamiai įsigiliname į naujo IT sprendimo viziją, kliento verslo poreikius ir sukuriame efektyvias sandėlio valdymo, apskaitos, projektų ir užduočių valdymo, lojalumo sistemas ir kitus, specifinių žinių reikalaujančius, sprendimus. Individualių sprendimų kūrimas reikalauja tvirto techninio pagrindo ir aiškaus verslo specifikos supratimo, o mūsų komandoje dirbantys analitikai ir projektų vadovai turi patirties ir kompetencijos, kas lydi link aukščiausio lygio rezultatų. 

Individualių sprendimų nauda

Individualūs programiniai sprendimai dažniausiai yra skirti įmonės veiklos procesų optimizavimui bei automatizavimui. UAB Western Investment komanda kuria ir vysto verslo procesų valdymo, dokumentų valdymo, darbuotojų darbo laiko apskaitos ir kitas sistemas, atitinkančias kliento veiklos specifiką ir poreikius. Stengiamės maksimaliai įsiklausyti į individualius kliento poreikius ir pasiūlyti išskirtinius IT sistemų sprendimus verslui.

Padidėjęs įmonės procesų efektyvumas ir produktyvumas

Pritaikę individualų programinį sprendimą išskirtiniams Jūsų verslo poreikiams, galime automatizuoti užduotis ir procesus, kurie paprastai būtų atliekami rankiniu būdu arba reikalautų daug žmogiškojo resurso.

Padidėjęs personalo produktyvumas

Įvedus individualų programinį sprendimą į įmonės veiklos rutiną yra automatizuojamas užduočių formavimas, perdavimas ir bendri procesai. Toks žingsnis neginčijamai padeda darbuotojams tikslingai paskirstyti ir sutaupyti laiką, susitelkti į svarbesnes, specifinio dėmesio reikalaujančias, užduotis.

Konkurencinis pranašumas ir ekonomiškumas

Inovatyvūs verslo valdymo modeliai efektyviai pagerina įmonės komunikaciją su klientais, darbuotojais, padeda vystyti tvarų verslą. Individualus programinis sprendimas - tai įrankis, kuris suteikia pranašumo prieš konkurentus, padeda optimizuoti verslo procesus ir pakelti Jūsų įmonės kultūrą.

Individualių sprendimų kūrimo paslaugas apima

Specifinių reikalavimų išgryninimas ir analizė

Glaudžiai bendradarbiaudami su klientu siekiame suprasti ir išgryninti būtinus programinės įrangos funkcinius ir nefunkcinius reikalavimus bei tikslus. Remiantis turima informacija paruošiame detalų projekto įgyvendinimo ir vystymo planą.

Individualios programinės įrangos dizainas ir architektūra

Pagal iškeltus reikalavimus ir numatytą techninę užduotį, sukuriame unikalų programinės įrangos prototipą bei dizainą. Tai apima vizualinės dalies maketų kūrimą, techninės dalies karkaso ir vartotojo sąsajos planavimą.

Individualios programinės įrangos programavimas

Remdamiesi planuote atliekame pagrindinius programavimo darbus. Dirbame su įvairiomis programavimo kalbomis – C# ir PHP bei populiariausiais jų karkasais: Prism, Laravel, ReactiveUI .NET, Entity Framework, WPF, ASP.NET.

Individualios programinės įrangos kokybės patikra ir testavimas

Siekdami nepriekaištingų rezultatų atliekame nuodugnų sukurto produkto testavimą. Išanalizuojame atliktas integracijas ir bendrus sistemos veikimo principus. Individualų sprendimą klientui pateikiame 100% veikiantį ir atitinkantį su klientu suderintą techninę užduotį.

Mokymai ir konsultavimas

Mūsų komanda pasirūpina detaliais individualios programinės įrangos naudojimo mokymais. Siekiame, kad Jūsų įmonės personalas turėtų užtektinai žinių ir kompetencijos įdarbinti sukurtą programinį įrankį, o sukurtas individualus sprendimas būtų išnaudojamas Jūsų organizacijoje pilna apimtimi.

Bendradarbiavimo tęstinumas

Atliekame sukurtos individualios programinės įrangos priežiūrą, tolimesnį vystymą bei užtikriname sklandų projekto gyvavimą.

Pasirengimas individualaus programinio sprendimo kūrimui:

  • Projekto analizė - susipažįstame su Jūsų verslo idėja, įsigiliname į kliento poreikius, pasidaliname savo patirtimi ir suderiname Jūsų verslo lūkesčius su realiomis galimybėmis.
  • Planavimas - sukuriame detalų individualaus programinio sprendimo įgyvendinimo ir vystymo planą. Apskaičiuojame reikiamą programuotojų skaičių bei pateikiame galimą projekto įgyvendinimo biudžetą.
  • Projektavimas - aptariame ir suprojektuojame būsimos sistemos architektūrą, vartotojo sąsają ir duomenų bazės schemą.
  • Programavimas - prasideda individualaus sprendimo programavimo darbai. Dirbame su projekto analizės fazėje aptartomis technologijomis ir programavimo kalbomis, atliekame techninėje specifikacijoje įvardytus programavimo darbus.
  • Testavimas ir diegimas - atliekame sukurtos informacinės sistemos pilną testavimą, diegiame sukurtą sprendimą į darbinę aplinką.
  • Vystymas ir priežiūra - užtikriname sukurto sprendimo stabilų veikimą ir saugumą, atliekame kitus su sukurtos sistemos vystymu susijusius darbus.

Kodėl rinktis mus?

Susisiekite - ir mes jums padėsime įgyvendinti Jūsų sumanymą!

Patyrusi komanda

Mūsų komandoje dirba tik kūrybiški ir kompetetingi dizaineriai, sertifikuoti programuotojai ir patyrę projektų vadovai. Komanda puikiai išmano savo sritį ir kaskart kurdami naują informacinę sistemą skiriame tam ypatingą dėmesį.

Strateginis požiūris

Mes laikomės strateginio požiūrio į kiekvieną savo kliento projektą, todėl skiriame didelį dėmesį visiems Jūsų individualaus sprendimo aspektams. Dizainerių ir programuotojų komanda nuodugniai išanalizuos Jūsų verslo poreikius ir specifiką, kad sukurtų idealiai Jums ir Jūsų verslui tinkantį IT sprendimą.

Dėmesys detalėms

Skiriame ypatingą dėmesį individualių sprendimų funkcinėms detalėms: patogus valdymas, paprastas administravimas, taip pat kruopščiai išdirbtas individualios sistemos dizainas, kuris neblaško, o padeda sukurtos sistemos naudotojams greitai ir patogiai atlikti numatytas užduotis.

Sertifikuota komanda

Profesionalių programuotojų, dizainerių ir projektų vadovų komanda pasirengusi žengti „ekstra mylią“ dėl kiekvieno kliento.

Laravel

Didžiuojamės, kad mūsų komandoje yra sertifikuoti Laravel programuotojai, kurių gilios žinios ir įgūdžiai leidžia mums teikti patikimas, itin kokybiškas ir našias programavimo paslaugas savo klientams.

Microsoft profesionalai

Didžiuojamės, kad mūsų komandoje yra sertifikuoti Microsoft .Net/C# programuotojai, kurių gilios žinios ir įgūdžiai leidžia mums teikti patikimas, itin kokybiškas ir našias programavimo paslaugas savo klientams.

Mes programuojame su:

Dirbame su naujausiomis programavimo technologijomis, sekame naujausias dizaino tendencijas, todėl kuriame naudą bei pridėtinę vertę Jūsų verslui.
php

Mumis pasitiki:

Pradėję su mumis bendradarbiauti galite būti tikri, kad lydėsime Jus toli. Investuojame į ilgalaikius ryšius su savo klientais, todėl su mumis kiekvienas žingsnis bus gerai apgalvotas ir tvirtas. Esame dėkingi savo klientams už pasitikėjimą.

Mūsų darbai:

Dirbkime kartu

Siekiame tobulėti patys ir kurti nematytus, unikalius sprendimus skaitmeniniame pasaulyje. Norime bendradarbiauti ir auginti tvirtą ryšį su savo klientais, padėdami jiems kiekviename jų verslo kelionės etape. Jeigu idėja neleidžia miegoti - kviečiame kreiptis!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.