Interneto svetainių kūrimas

Kokybiškos, veiklos sritį reprezentuojančios internetinės svetainės – neatsiejama šiuolaikinio verslo dalis. Mūsų tikslas yra ne tik sukurti internetinę svetainę, bet taip pat siekiame padėti įmonėms atrasti savo veiklos potencialą skaitmeninėje erdvėje, išsigryninti virtualų identitetą ir pritraukti potencialius klientus bei partnerius.

Interneto svetainių kūrimas

Kas yra internetinės svetainės

Technologijos padarė revoliuciją pasaulyje, tapome liudininkais, kad kiekvienas verslas turi būti matomas ir gyvas internete. Mūsų komanda siūlo internetinių svetainių kūrimo paslaugas – profesionalūs programuotojai bei projektų vadovai glaudžiai bendradarbiauja su dizaineriais, jog sukurtas internetinis puslapis atitiktų šiuolaikinius skaitmenos ir vartotojiškumo standartus. Užtikriname, kad vizualiniai internetinės svetainės sprendimai atitiktų naujausias skaitmeninio dizaino tendencijas ir technologijų standartus bei pritaikome sprendimą turinio valdymo sistemai. 

Nesvarbu ar jums reikalinga paprasta internetinė svetainė, ar sudėtingesnis, unikalus ir didesnio dėmesio rekalaujantis internetinės svetainės sprendimas, mūsų programuotojų komanda patars ir padės įgyvendinti Jūsų idėją.

Internetinių svetainių pranašumai

Internetinė svetainė yra vienas iš svarbiausių ir naudingiausių įrankių informacijos perdavimui bei greitam tikslinės auditorijos pasiekiamumui. Tinkamai įgyvendintas internetinės svetainės projektas padeda ne tik sklandžiai ir tikslingai pristatyti savo veiklą ar paslaugas, bet ir kurti solidžios įmonės įvaizdį.

Kuriamas solidus Jūsų verslo įvaizdis

Internetinė svetainė gali būti vadinama įmonės veidu. Aiški struktūra, funkcionalumas, tinkamas informacijos pateikimas ir internetinės svetainės dizainas kuria solidžios, inovatyvios įmonės įvaizdį.

Didesnis įmonės veiklos matomumas

Internetinė svetainė yra viena iš svarbiausių informacijos perdavimo priemonių. Jūsų potencialiems klientams reikia aiškios, lengvai ir greitai pasiekiamos informacijos apie Jūsų vykdomą veiklą ir paslaugas, tad internetinė svetainė tam puiki opcija. Skaitmeninėje erdvėje internetinė svetainė tarnauja ir kaip vizitinė kortelė, ir kaip tiesioginis kontaktas su tiksline auditorija.

Greitas ir patogus pasiekiamumas

Internetas - didžiausias pasaulinis informacinis tinklas, kuris komunikacijai ir informacijos paieškai naudojamas milijardo vartotojų. Interneto svetainė - įrankis, kuris verslui suteikia greitą ir patogų pasiekiamumą, taip pat informacijos sklaida nėra varžoma, jos neriboja nei laikas, nei geografinė padėtis, tad internetinė svetainė gali būti pasiekiama visą parą iš bet kurios pasaulio vietos – tam reikalingas tik interneto ryšys.

Internetinių svetainių kūrimo paslaugas apima

Analizė ir poreikio išsigryninimas

Nuo pirmų žingsnių dirbame kartu su klientu, kad rezultatas preciziškai atitiktų lūkesčius. Būsimos interneto svetainės pobūdžio ir poreikių išsiaiškinimas, vizijos ir idėjos aptarimas su klientu.

Unikalaus dizaino kūrimas

Sukuriame unikalų dizainą Jūsų internetinei svetainei, kuris tinkamai reprezentuoja įmonės įvaizdį. Internetinės svetainės vizualo kūrimo procesas gali būti pilnai paremtas jau turimo firminio stiliaus gairėmis. Internetinės svetainės dizaino sprendimas neturi blaškyti ar erzinti - jis privalo būti skoningas, originalus ir malonus akiai.

Internetinės svetainės programavimo darbai

Kuriame įvairaus sudėtingumo ir paskirties internetines / reprezentacines svetaines. Diegiame reikalingus funkcionalumus, planuojame ir adaptuojame internetinei svetainei būdingą struktūrą. Mūsų komandos ekspertai dirba su pažangiausiomis turinio valdymo sistemomis, tad galime garantuoti puikius, novatoriškus sprendimus.

Testavimas

Internetines svetaines kuriame nuo pamatų, tad pas klientą grįžtame tik su 100% projekto baigtumu. Internetinės svetainės funkcionalumus testuojame patys ir produktą paruošiame patogiam, sklandžiam ir ilgalaikiam naudojimui.

Projekto tęstinumas

Viena pagrindinių mūsų siekiamybių - vystyti ilgalaikius ir stiprius bendradarbiavimo santykius su klientais. Sukūrę internetinę svetainę klientus lydime ir toliau, tęsiame puslapio vystymą, pridedame naujus funkcionalumus, atnaujiname turinio valdymo sistemos versijas ir užtikriname internetinės svetainės sklandų darbą.

Internetinės svetainės kūrimo procesas:

  • Internetinės svetainės vizijos analizė - susipažįstame su kliento idėja ir lūkesčiais, dalinamės savo įžvalgomis bei žiniomis.
  • Prototipas - atliekame pamatinius darbus, detalius būsimos internetinės svetainės brėžinius, kurie leidžia pradėti matyti būsimą struktūrą ir bendrą darbų apimtį.
  • Internetinės svetainės dizaino kūrimas - planuojame ir kuriame verslą atitinkantį, funkcionalų, tendencingą interneto svetainės dizaino sprendimą.
  • Internetinės svetainės programavimas - suprogramuojame svetainės struktūrą, funkcijas bei integruojame sukurtą dizainą į turinio valdymo sistemą.
  • Projekto testavimas - prieš galutinį internetinės svetainės paleidimą atliekame kruopštų testavimą ir klaidų taisymą.
  • Internetinės svetainės paleidimas - po interneto svetainės paleidimo atliekame interneto svetainės priežiūrą, atsiradus poreikiui - papildome svetainę reikalingomis funkcijomis ir esame pirmieji kalbant apie naujas idėjas.

Kodėl rinktis mus?

Susisiekite - ir mes jums padėsime įgyvendinti Jūsų sumanymą!

Patyrusi komanda

Mūsų įmonėje dirba tik kūrybiški ir kompetetingi dizaineriai, sertifikuoti programuotojai ir patyrę projektų vadovai. Komanda puikiai išmano savo sritį ir kaskart kurdami naują internetinę svetainę skiria ypatingą dėmesį.

Strateginis požiūris

Mes laikomės strateginio požiūrio į kiekvieną savo kliento projektą, todėl skiriame didelį dėmesį visiems Jūsų internetinės svetainės aspektams. Dizainerių ir programuotojų komanda nuodugniai išanalizuos Jūsų pramonės nišą ir prekės ženklo specifiką, kad sukurtų tikslią internetinės svetainės techninę struktūrą ir vizualo sprendimą.

Dėmesys detalėms

Skiriame ypatingą dėmesį internetinės svetainės funkcinėms detalėms: patogus puslapio valdymas, operatyvus sistemos darbas, paprastas administravimas, taip pat kruopščiai išdirbtas internetinės svetainės dizainas, reprezetuojantis verslo nišą ir firminį stilių.

Sertifikuota komanda

Profesionali sertifikuotų programuotojų, kūrybingų dizainerių ir projektų vadovų komanda yra pasirengusi žengti „ekstra mylią“ dėl kiekvieno kliento.

Laravel sertifikatas

Didžiuojamės, kad mūsų komandoje yra sertifikuoti Laravel prorgamuotojai, kurių gilios žinios ir įgūdžiai leidžia mums teikti patikimas, itin kokybiškas ir našias programavimo paslaugas savo klientams.

WordPress sertifikatas

Didžiuojamės komandoje turėdami WordPress sertifikuotus ekspertus, kurių patirtis ir įgūdžiai leidžia auginti klientų ir mūsų sėkmę. Džiaugiamės, kad galime vadintis internetinių svetainių kūrimo ekspertais!

Mes programuojame su:

Dirbame su naujausiomis programavimo technologijomis, sekame naujausias dizaino tendencijas, todėl kuriame naudą bei pridėtinę vertę Jūsų verslui.
wordpress

Mumis pasitiki:

Pradėję su mumis savo kelionę į skaitmeninę erdvę galite būti tikri, kad lydėsime Jus toli. Investuojame į ilgalaikius ryšius su savo klientais, todėl su mumis kiekvienas žingsnis bus gerai apgalvotas ir tvirtas. Esame dėkingi savo klientams už pasitikėjimą. Daugeliui jų, sukūrę svetaines, padedame ir toliau – administruojame, konsultuojame, jei reikia – papildome naujomis funkcijomis.

Mūsų darbai:

Dirbkime kartu

Siekiame tobulėti patys ir kurti nematytus, unikalius sprendimus skaitmeniniame pasaulyje. Norime bendradarbiauti ir auginti tvirtą ryšį su savo klientais, padėdami jiems kiekviename jų verslo kelionės etape. Jeigu idėja neleidžia užmigti - kviečiame kreiptis!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.