Paslaugos

Sutelkiame šiuolaikinių programinių sprendimų galimybes ir jas sujungiame su individualiais Jūsų verslo poreikiais. Mūsų programuotojų komanda stipri ir patyrusi, todėl esame pajėgūs sukurti IT sprendimus konkurencingam verslui.

Elektroninių parduotuvių kūrimas
Elektroninių parduotuvių kūrimas
Parengiame elektronines parduotuves ir kitus elektroninės komercijos sprendimus, kuriuose adaptuojame pažangias programavimo technologijas. Elektroninės komercijos įrankiai orientuoti į nepriekaištingą dizainą, patogią vartotojo sąsają, visapuses integracijas su sandėlio, mokėjimų, pašto ir kitomis sistemomis.
Sužinokite daugiau
Individualūs sprendimai
Individualūs sprendimai
Individualūs programiniai sprendimai padeda kurti ir vystyti unikalius įmonės produktus ir paslaugas. Sukuriame ir verslui pritaikome individualias sandėlio valdymo, apskaitos, projektų valdymo, lojalumo sistemas ir kitus sprendimus.
Sužinokite daugiau
Interneto svetainių kūrimas
Interneto svetainių kūrimas
Kuriame Jūsų verslo industrijai pritaikytas reprezentacines interneto svetaines. Šiandieniniam vartotojui svarbi personalizuota patirtis, greitas ir patogus svetainės valdymas, todėl mūsų tikslas sujungti verslo poreikius su vartotojų lūkesčiais.
Sužinokite daugiau
01
PARENGIAME STRATEGIJĄ
Kartu su klientu aptariame ir išgryniname pagrindinius būsimo projekto tikslus, pagal kuriuos sudarome konkretų strateginį planą.
02
PARUOŠIAME PROTOTIPĄ
Remdamiesi numatytomis strateginėmis gairėmis paruošiame IT produkto prototipą ir suderiname su klientu jo funkcionalumą bei dizainą.
03
PROGRAMUOJAME IR TESTUOJAME
Programuojame būsimą tinklalapį ar kitą IT produktą ir atliekame išsamų jo testavimą siekdami maksimaliai kokybiško rezultato.
04
TOBULINAME
Visuomet esame pasirengę tobulinti sukurtus produktus, taip pat teikiame operatyvią techninę pagalbą net ir pasibaigus projektui.

Mes programuojame su:

Siekdami pasiūlyti kokybiškas paslaugas, nuolatos atnaujiname žinias ir sekame skaitmeninio pasaulio tendencijas. Mūsų įmonė pripažinta tarptautinėje erdvėje – turime oficialų „Laravel“ sertifikatą, dalis komandos narių yra sertifikuoti „Prestashop“ programuotojai.
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.