Dirbame su naujausiomis programavimo technologijomis, sekame naujausias dizaino tendencijas, todėl kuriame naudą, bei pridėtinę vertę Jūsų verslui

Internetinės svetainės Internetinės svetainės
Internetinės svetainės
Individualūs programiniai sprendimai verslui Individualūs programiniai sprendimai verslui
Individualūs programiniai sprendimai verslui
Elektroninių parduotuvių kūrimas Elektroninių parduotuvių kūrimas
Elektroninių parduotuvių kūrimas
Windows aplikacijos Windows aplikacijos
Windows aplikacijos
Paslaugos

Nuolatos stebime ir sekame skaitmeninio pasaulio madų tendencijas.

Mūsų komandoje – tik gudrios ir kūrybiškos galvos. Verslo įžvalgas bei analizes deriname su iniciatyviomis kūrybinėmis idėjomis.

01
Koncepcija ir strategija

Reikalinga tam, kad nenukryptume nuo pagrindinio tikslo, kurio siekiame. Konceptualumas atsispindi ir struktūroje, ir dizaine.

02
Prototipas ir dizainas

Prieš pradėdami programavimo darbus kuriame ir deriname su Jumis būsimo produkto prototipą, funkcinį ir estetinį dizainą.

03
Programavimas ir testavimas

Pagal patvirtintą planą atliekami programavimo darbai, atliekamas testavimas, ar sistema veikia taip, kaip sumanyta, ar patogu ja naudotis.

04
Aiški komunikacija

Viso proceso metu siekiame maksimaliai aiškios ir sklandžios komunikacijos, kad susikurtume tą pačią produkto viziją ir ją įgyvendintume.

Mūsų paslaugos - naujos kartos verslo įrankiai

Internetinės svetainės

Internetinės svetainės

Interneto svetainė – tai Jūsų verslo namai virtualioje erdvėje, akimirksniu pasiekiami iš bet kurio pasaulio taško. Kiekviena interneto svetainė yra dar vienas kanalas, per kurį komunikuojate su savo auditorija.

Skaityti daugiau

Individualūs programiniai sprendimai verslui

Individualūs progaminiai sprendimai būtini tais atvejais, kai reikalingas unikalus funkcionalumas, kaip pvz. lojalumo sistemos, įmonės procesų automatizavimui skirti įrankiai arba reikalingi kiti nestandartiniai sprendimai.

Skaityti daugiau
Elektroninių parduotuvių kūrimas

Elektroninių parduotuvių kūrimas

Mūsų komanda kuria e. parduotuves, kurios paskatina klientus pasirinkti jus, pirkti jūsų produktus ir sugrįžti pas jus nuolat. Ar tai būtų pagrindinis, ar papildomas jūsų produktų pardavimo būdas, turime visas žinias, padėsiančias maksimaliai išnaudoti e. komercijos galimybes ir maksimaliai padidinti pardavimus.

Profesionalūs dizaineriai sukurs e. parduotuvės dizainą, atitinkantį jūsų firminį stilių, produkto ypatybes, pirkėjų įpročius. Nenuvertinkite e. parduotuvės dizaino svarbos – jis netgi svarbesnis nei fizinės parduotuvės interjeras!

Skaityti daugiau

Windows aplikacijos

Programuojame windows operacinei sistemai skirtas aplikacijas, kurių pagalba galite patogiai disponuoti verslui reikalinga informacija, visada po ranka turėti aktualius duomenis, padedančius ne tik aiškiau matyti situaciją, bet ir priimti pamatuotus sprendimus.

Skaityti daugiau

Mes programuojame su: