Dirbame su naujausiomis programavimo technologijomis, sekame naujausias dizaino tendencijas, todėl kuriame naudą, bei pridėtinę vertę Jūsų verslui

Internetinės svetainės Internetinės svetainės
Internetinės svetainės
Web aplikacijos Web aplikacijos
Web aplikacijos
Elektroninė komercija Elektroninė komercija
Elektroninė komercija
Desktop aplikacijos Desktop aplikacijos
Desktop aplikacijos
Paslaugos

Nuolatos stebime ir sekame skaitmeninio pasaulio madų tendencijas.

Mūsų komandoje – tik gudrios ir kūrybiškos galvos. Verslo įžvalgas bei analizes deriname su iniciatyviomis kūrybinėmis idėjomis.

01
Koncepcija ir strategija

Reikalinga tam, kad nenukryptume nuo pagrindinio tikslo, kurio siekiame. Konceptualumas atsispindi ir struktūroje, ir dizaine.

02
Prototipas ir dizainas

Prieš pradėdami programavimo darbus kuriame ir deriname su Jumis būsimo produkto prototipą, funkcinį ir estetinį dizainą.

03
Programavimas ir testavimas

Pagal patvirtintą planą atliekami programavimo darbai, atliekamas testavimas, ar sistema veikia taip, kaip sumanyta, ar patogu ja naudotis.

04
Aiški komunikacija

Viso proceso metu siekiame maksimaliai aiškios ir sklandžios komunikacijos, kad susikurtume tą pačią produkto viziją ir ją įgyvendintume.

Mūsų paslaugos - naujos kartos verslo įrankiai

Internetinės svetainės

Internetinės svetainės

Interneto svetainė – tai Jūsų verslo namai virtualioje erdvėje, akimirksniu pasiekiami iš bet kurio pasaulio taško. Kiekviena interneto svetainė yra dar vienas kanalas, per kurį komunikuojate su savo auditorija.

Skaityti daugiau

Web aplikacijos

Aplikacijos kuriamos tais atvejais, kai reikalingas unikalus funkcionalumas, kaip pvz. skelbimų portalai, lojalumo sistemos, įmonės procesų automatizavimui skirti įrankiai.

Skaityti daugiau
Elektroninė komercija

Elektroninė komercija

Elektroninės parduotuvės dizainas toks pat svarbus, kaip realios parduotuvės interjeras. Jis turi atitikti prekių pobūdį. Teikiame kūrybinius dizaino sprendimus, atsižvelgdami į Jūsų firminį stilių, prekių rūšį, tikslinę auditoriją. Aprūpiname e parduotuves visomis joms reikalingomis funkcinėmis sąsajomis su elektriniais atsiskaitymais, prekių pristatymo sistemomis, socialiniais tinklais.

Skaityti daugiau

Desktop aplikacijos

Programuojame windows operacinei sistemai skirtas aplikacijas, kurių pagalba galite patogiai disponuoti verslui reikalinga informacija, visada po ranka turėti aktualius duomenis, padedančius ne tik aiškiau matyti situaciją, bet ir priimti pamatuotus sprendimus.

Skaityti daugiau

Mes programuojame su: