Elektroninių parduotuvių kūrimas

Mūsų komanda kuria e. parduotuves, kurios paskatina klientus pasirinkti jus, pirkti jūsų produktus ir sugrįžti pas jus nuolat. Ar tai būtų pagrindinis, ar papildomas jūsų produktų pardavimo būdas, turime visas žinias, padėsiančias maksimaliai išnaudoti e. komercijos galimybes ir maksimaliai padidinti pardavimus.

Profesionalūs dizaineriai sukurs e. parduotuvės dizainą, atitinkantį jūsų firminį stilių, produkto ypatybes, pirkėjų įpročius. Nenuvertinkite e. parduotuvės dizaino svarbos – jis netgi svarbesnis nei fizinės parduotuvės interjeras!

Elektroninių parduotuvių kūrimas

Užtikrinsime greičiausią ir patogiausią kelią pirkėjui įsigyti jūsų produktus.

Integruosime atsiskaitymo, pristatymo būdus. Išnaudosime kitus e. komercijoje naudojamus funkcionalumus, padedančius pirkėjui pasirinkti jus – įdiegsime blogą, soc. tinklų integracijas, nuolaidų kuponus ir t. t.

Įvertinę jūsų poreikius, parinksime tinkamiausią turinio valdymo sistemą jūsų e. komercijos projektui. Taip galėsite patogiai ir greitai administruoti e. parduotuvę – valdyti prekes, pirkimus, atnaujinti informaciją ir kt.

01
Analizė
02
Projekto planas
03
Prototipas
04
Dizaino programavimas
05
Funkcionalumų programavimas
06
Mokėjimo ir pristatymo modulių diegimas
07
Testavimas
08
Turinio kėlimas
09
El. parduotuvės paleidimas
010
Tolimesnis parduotuvės vystymas

Klientai

Pradėję su mumis savo kelionę į skaitmeninę erdvę galite būti tikri, kad lydėsime jus toli. Investuojame į ilgalaikius ryšius su savo klientais, todėl su mumis kiekvienas žingsnis bus gerai apgalvotas ir tvirtas. Esame dėkingi savo klientams už pasitikėjimą. Daugeliui jų, sukūrę svetaines, padedame ir toliau – administruojame jas, konsultuojame, jei reikia – papildome naujomis funkcijomis.