Elektroninių parduotuvių kūrimas

Elektroninės parduotuvės dizainas toks pat svarbus, kaip realios parduotuvės interjeras. Jis turi atitikti prekių pobūdį. Teikiame kūrybinius dizaino sprendimus, atsižvelgdami į Jūsų firminį stilių, prekių rūšį, tikslinę auditoriją. Aprūpiname e parduotuves visomis joms reikalingomis funkcinėmis sąsajomis su elektroniniais atsiskaitymais, prekių pristatymo sistemomis, socialiniais tinklais.

Elektroninių parduotuvių kūrimas

Skaitmeninių technologijų pagalba padedame valdyti procesus ir informaciją, optimizuoti funkcijas, kad jos veiktų efektyviai, su minimaliais resursais, taupydamos Jūsų laiką ir pinigus.

Elektroninė parduotuvė turi būti ne tik patraukli bei aiški vartotojui, bet ir patogi valdyti jos savininkui. Parduotuves kuriame pagal individualius Jūsų poreikius.
E-komercijos sėkmė daugeliu atveju išimtinai priklauso nuo kūrybiškai pritaikytų technologinių sprendimų, susijusių su funkcionalumu, komunikacija, pardavimų strategija ir reklama.

01
Analizė
02
Projekto planas
03
Prototipas
04
Dizaino programavimas
05
Funkcionalumų programavimas
06
Mokėjimo ir pristatymo modulių diegimas
07
Testavimas
08
Turinio kėlimas
09
El. parduotuvės paleidimas

Klientai

Pradėję su mumis savo kelionę į skaitmeninę erdvę galite būti tikri, kad lydėsime jus toli. Investuojame į ilgalaikius ryšius su savo klientais, todėl su mumis kiekvienas žingsnis bus gerai apgalvotas ir tvirtas. Esame dėkingi savo klientams už pasitikėjimą. Daugeliui jų, sukūrę svetaines, padedame ir toliau – administruojame jas, konsultuojame, jei reikia – papildome naujomis funkcijomis.