Kaip sukurti reCAPTCHA?

reCAPTCHA – nemokama paslauga, apsauganti svetainę nuo nepageidaujamų laiškų ir piktnaudžiavimo. Ji naudoja pažangius rizikos analizės metodus, skirtus žmonėms ir robotams atskirti.

reCAPTCHA yra naudojama svarbiu tikslu, tačiau dažnai yra labai erzinanti dalis svetainės vartotojams. Jie gali būti paprašyti išrinkti paveikslėlius, atitinkančius aprašymą arba iššifruoti duotą tekstą. Per pastaruosius keletą metų Google tobulino reCAPTCHA, kad ji taptų mažiau įkyri (pvz., nematoma reCAPTCHA  ar reCAPTCHA v2). Naujausioje, trečioje reCAPTCHA versijoje pašalintos visos interaktyvios užduotys, o žmogui nuo roboto atskirti naudojama svetainės lankytojo elgsenos analizė.

reCAPTCHA v3 “rakto” (angl. key) generavimas

Tam, kad būtų galima naudotis reCAPTCHA paslauga, pirmiausia reikia aktyvios Google paskyros (reCAPTCHA yra google produktas). Jeigu jos neturite, teks susikurti. Prisijungę prie jos ir paspaudę šią nuorodą būsite nukreipti į tinklalapio registracijos formą (1 pav.).

Užpildykite visus reikiamus “laukus”:

  1. Nurodykite formos pavadinimą ties “Label” žyme (jis gali būti bet koks)
  2. Pažymėkite reCAPTCHA v3 ties “reCAPTCHA type”
  3. Nurodykite domeno pavadinimą ties “Domains” žyme (jūsų tinklalapio adresas be www dalies)
  4. Pažymėkite varnelę ties “Accept the reCAPTCHA Terms of Service“, taip sutikdami su naudojimosi taisyklėmis
  5. Paspauskite “SUBMIT“, kad išsaugotumėte pasirinkimus.

Užpildę minėtą, tinklalapio registracijos, formą bei paspaudę “SUBMIT” mygtuką, iškart būsite nukreipti į puslapį, kuriame matysite Jūsų tinklalapiui sugeneruotus ir priskirtus “raktus” (“site key” ir “secret key)

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.