Stok į Policiją

“Stok į Policiją” – stojimo dokumentų teikimo platforma

Lietuvos Policijai sukūrėme patogią stojimo į policiją dokumentų teikimo platformą, kurioje galima operatyviai pateikti stojimo dokumentus ir rasti visą rūpimą informaciją.
Naudotos technologijos
Bootstrap CSS3 PHP WordPress
Užduotis ir jos įgyvendinimas

Pagrindinis tikslas: sukurti patogią ir funkcionalią platformą stojimo dokumentų pateikimui.

Kiekvienais metais prasidėjus stojimams į policijos mokyklą klientas susidurdavo su problema – dideliu kiekiu stojimo dokumentų, kurie būdavo pateikiami užpildyti tik dalinai ar netvarkingai. Dažnai dalis dokumentų iš viso nebūdavo atsiunčiami ar atsiunčiami netinkamu formatu. Siekdama šį procesą optimizuoti, įstaiga priėmė sprendimą, kad dokumentus bus galima teikti internetu.

Prasidėjus atrankai į mokymus, portale Stok į policiją duomenis galima teikti elektroniniu būdu pagal tai, kurioje mokykloje bus norima studijuoti. Dokumentų pateikimas vyksta etapais, kad būtų išvengta dokumentų trūkumo.

Visi dokumentai ir užpildytos formos iš sistemos sugrupuojami ir perduodami už mokymus atsakingiems asmenims tolimesniam jų apdorojimui.

Kai atranka į mokymus nevyksta – interneto tinklalapyje skelbiamos naujienos apie susijusius renginius ir informuojama apie dokumentų teikimo tvarką bei pateikiama papildoma naudinga informacija būsimam policininkui.

Pritaikyti sprendimai:
  • Unikalaus dizaino sukūrimas;
  • Stojimo dokumentų pateikimo platforma.

Atlikti darbai

Dizainas
Dizainas
Koncepcija
Koncepcija
Naujų modulių kūrimas
Naujų modulių kūrimas
Programavimas
Programavimas
Prototipas
Prototipas
Responsive design
Responsive design
TVS diegimas
TVS diegimas

Patiko projektas?
Pabendraukime!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.